|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Okradał budowę. W końcu zauważył go sąsiad

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który na swoim sumieniu ma notoryczne okradanie budowy. Jego działanie zauważył sąsiad powstającej inwestycji, który postanowił powiadomić policję.

Sytuacja rozegrała się na terenie gminy Kłecko. Jeden z mieszkańców, którego posesja sąsiadowała z nieruchomością, na której trwała budowa, zauważył mężczyznę, który wynosi z niej różne przedmioty. W końcu mając podejrzenia, że prawdopodobnie nie jest to właściciel, ale intruz, powiadomił o wszystkim policję.

– Złodziejem okazał się 63-latek z gminy Kłecko. Mężczyzna za łatwy cel obrał sobie kradzież materiałów budowlanych z nieogrodzonej działki. Taki towar jak blachodachówka, belki, druty zbrojeniowe, elementy systemu kominowego i tym podobne szybko zmieniały miejsce składowania. Policjanci z Kłecka ustalili do kogo należy działka, na której składowane były materiały budowlane. Jej właściciel wycenił straty na 3 400 złotych, z czego odzyskano artykuły o wartości prawie 2 600 złotych – informuje dzisiaj KPP Gniezno.

63-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.