|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Tragiczne zdarzenie na dworcu

W czwartkowe przedpołudnie służby zostały skierowane na stację kolejową w Gnieźnie, gdzie doszło do śmiertelnego zdarzenia.

Sytuacja miała miejsce 4 kwietnia, przed godziną 10. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, służby zostały wezwane do zdarzenia z udziałem osoby, która miała zginąć pod kołami pociągu – skład odjeżdżał z peronu nr 2 w kierunku Poznania.

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno oraz zespół ratownictwa medycznego i policja. Na miejscu stwierdzono jedynie zgon mężczyzny w młodym wieku. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala policja oraz prokurator.

Z powodu zdarzenia zamknięto oba perony stacji i składy jadące w kierunku Poznania i Bydgoszczy zaczęto kierować na peron nr 3. Z uwagi na zmiany mogą występować opóźnienia.

Jak poinformował nas jeden z podróżnych pociągiem, który odjechał do Poznania: – Ruszyliśmy w stronę Poznania i na wysokości Fałkowa kierownik pociągu otrzymał telefon o zdarzeniu. Aktualnie skład zatrzymano w Pobiedziskach, zliczając dokładnie podróżnych. Obecnie podstawiany jest skład rezerwowy na godz.: 10:45 w Pobiedziskach.


Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.