|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Drzewo przewrócone na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego po nielegalnej wycince

zdjęcia nadesłane

W niedzielne popołudnie strażacy zostali wezwani do drzewa, które leżało przewrócone na obwodnicy śródmieścia. Ma to być efekt nielegalnej wycinki.

O sytuacji poinformował nas jeden z mieszkańców, który przejeżdżał Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego. Tuż za skrzyżowaniem z ul. Kłeckoską, na pas w kierunku Bydgoszczy przewróciło się drzewo. Jak przekazał nam kierowca, sytuacja była o tyle niebezpieczna, że drzewo przewróciło się po jego… wycince.

– Dwóch nieznanych mężczyzn z piłą mechaniczną oraz siekierą przeprowadzało wycinkę drzew, które ostatecznie spadały na jezdnię. Ta niebezpieczna sytuacja skutkowała blokadą pasa ruchu oraz stworzyła ogromne zagrożenie dla kierowców – przekazał nam w wiadomości, załączając poniższe zdjęcia. Sprawcy po całym zajściu mieli uciec z miejsca zdarzenia. 

Powiadomiony o przeszkodzie na drodze zastęp JRG Gniezno w krótkim czasie pociął leżące drzewo i usunął z drogi. O sprawie miała zostać powiadomiona także policja. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.