|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Tragiczne zdarzenie na Winiarach we wtorkowy ranek

Wczesnym rankiem służby zostały powiadomione o mężczyźnie, którego ciało znaleziono przed jednym z budynków na Winiarach.

Sytuacja miała miejsce 21 maja, po godzinie 5 rano. Wówczas mieszkańcy jednego z wieżowców na os. Władysława Łokietka znaleźli ciało mężczyzny, leżące przed budynkiem – nie dawał on oznak życia.

Powiadomione służby po przybyciu na miejsce podjęły próbę przywrócenia funkcji życiowych, jednak pomimo blisko godzinnych starań, nie przyniosła ona rezultatu.

Według wstępnych ustaleń mężczyzna w wieku 51-lat najprawdopodobniej wyskoczył z ostatniego piętra wieżowca.

Okoliczności tragedii ustala policja pod nadzorem prokuratora. Miejsce zdarzenia zabezpieczali także strażacy.


Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.