|  Redakcja  |  1 komentarz

Wdarli się do domu i brutalnie pobili. Areszt dla napastników

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z napaścią, do jakiej doszło w minioną sobotę. Sprawcy pobili trzy osoby, z czego jedna trafiła do szpitala.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 18 maja, w godzinach popołudniowych. Jak opisują gnieźnieńscy policjanci, w komendzie pojawiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie o napaści, jakiej dokonano na jej dom oraz syna i jej synową. Ta ostatnia, pomimo separacji, akurat przebywała w ich domu.

– Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że w pewnym momencie siłowo do pomieszczeń mieszkalnych wdarło się dwóch mężczyzn i kobieta, po czym pobili wszystkich domowników. Zgłaszająca przed napastnikiem uciekła na piętro domu, a gdy po chwili zeszła na parter zauważyła synową z ciętymi ranami na ciele i syna nieprzytomnych, leżących w pokoju. Przybyłe na miejsce pogotowie udzieliło pomocy pokrzywdzonym, jednocześnie hospitalizowany został syn zgłaszającej – opisują gnieźnieńscy policjanci.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego jeszcze tego samego dnia zatrzymali wszystkie trzy osoby podejrzane o pobicie. Zebrany przeciwko nim materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutów, dotyczących wdarcia siłowego do domu, pobicia i kierowania gróźb karalnych wobec pokrzywdzonych. Sąd przychylił się do wniosku o tymczasowy areszt dla całej trójki. – Czynności w sprawie trwają, a kryminalni ustalają teraz motywy sprawców – opisują policjanci.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
Obiektywny
23/05/2024 23:59

Karać i jeszcze raz karać patola do kryminału.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.