|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zdarzenie na DK15

W miniony wtorek na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia z udziałem trzech samochodów osobowych.

Sytuacja miała miejsce 21 maja, przed godziną 7 na DK15 w Szczytnikach Czerniejewskich. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Renault nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył zatrzymującego się przed nim auta marki Skoda. Doprowadził w ten sposób do uderzenia, na skutek którego Skoda przemieściła się do przodu i również uderzyła w poprzedzające ją auto marki Toyota. 

Na miejsce przybyło OSP Czerniejewo, OSP Żydowo i JRG Gniezno. Jak się jednak okazało, nikt z podróżujących ww. autami nie wymagał pomocy medycznej. Za spowodowanie zdarzenia sprawca otrzymał mandat karny w wysokości 1500 zł. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieczyslaw
Mieczyslaw
24/05/2024 09:56

To srzyzowaniw 4 dróg pod kątem 90 stopni,zawsze było skrzyżowaniem kolizyjnym.Wielkopolska Dyrekcja Dróg w tym miejscu powinna wykonać rondo,które będzie funkcjonowało bezpiecznymi przejazdami z każdej z tych Dróg.Nawet Armia amerykańska spowodowała tam zdarzenie drogowe.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.