|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zgłosił kradzież auta. Okazało się, że zapomniał gdzie zaparkował

Źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci prowadzili działania związane ze zgłoszeniem kradzieży auta. To się odnalazło na innej ulicy – jego kierowca prawdopodobnie na skutek działania alkoholu zapomniał, gdzie go postawił.

O tym jak zawodna może być pamięć, świadczy przypadek mieszkańca, o której informuje Komendą Powiatowa Policji w Gnieźnie.

– Jego zdaniem kilka godzin wcześniej zaparkował auto tam, gdzie zawsze, czyli na ulicy Laubitza w Gnieźnie, po czym udał się do lokalu mieszczącego się przy ulicy Roosevelta pić alkohol. Gdy po opuszczeniu lokalu wracał do swojego miejsca zamieszkania okazało się, że auto zniknęło. Policjanci od razu nabrali podejrzeń co do relacji zgłaszającego. Kazali mu się wyspać, a sami w tym czasie sprawdzili okoliczne parkingi ujawniając pojazd na osiedlowym parkingu przy ulicy Roosevelta –informuje KPP Gniezno.

Policjanci przypominają, że za zgłoszenie o niepopełnionym przestępstwie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sid
Sid
27/05/2024 03:49

Pytanie czy Był trzeźwy jak auto parkował

Ostatnio edytowane 22 dni temu przez Sid© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.