|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zderzenie dwóch aut. Jedna osoba była uwięziona w pojeździe

W środowe przedpołudnie doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło 29 maja, około 9:40. Do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło w Gorańcu w gminie Czerniejewo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy z Żydowa do Czerniejewa i drogi prowadzącej do Gębarzewa, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

– Po dojeździe stwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych w tym jedna osoba była uwięziona w pojeździe. Natychmiast przystąpiono do udzielania pomocy i wraz z ratownictwem medycznym uwolniono osobę poszkodowaną i przetransportowano do szpitala – przekazał mł. bryg. Łukasz Michalak, zastępca komendanta KP PSP Gniezno. Do szpitala trafił także kierowca z tego samego auta. Podróżująca drugim pojazdem osoba nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Dokładne okoliczności wypadku ustala policja. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.