|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Kontrole przewozu drewna

źródło: WITD

Inspektorzy drogowi wspólnie z leśnikami przeprowadzili akcję kontroli przewozów drewna na S5. 

W minionym tygodniu oddział Inspekcji Transportu Drogowego z Gniezna wspólnie ze Strażą Leśną z Czerniejewa, przeprowadziły na drodze ekspresowej S5, akcję w zakresie kontroli przewozu drewna.

– Wspólne kontrole mają na celu eliminowanie z dróg pojazdów nienormatywnych, przewożących drewno, sprawdzanie czy drewno zostało pozyskane legalnie, jak również wymianę informacji, wynikających ze specyfiki wykonywanej pracy poszczególnych służb oraz zacieśnienie współpracy pomiędzy nimi – informuje WITD. Jak dodano, akcja z 28 maja nie wykazała naruszeń przy przewozie drewna. Zapowiedziano jednak, że były to już kolejne działania i zapewne nie ostatnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadio
Arkadio
05/06/2024 17:39

Inspekcja łapie tylko tych których chce i których góra im pozwoli

Janusz Brzęczyszczykiewicz
Janusz Brzęczyszczykiewicz
04/06/2024 21:01

Ładna sosenka

Arkadio
Arkadio
03/06/2024 13:15

Robienie kontroli na pokaz „jacy to jesteśmy pracowici” 95% transportów drewna jest przeładowane. Mieszkam na trasie przejazdu A4 kronospan strzelce op. I widzę dziennie po kilkadziesiąt Cie,arowek zapakowanych do wysokości dachu. Po drodze jest punkt kontroli i podobno tylko raz tam inspekcja stała. Druga sprawa gdyby kary były dla przewoźników po 50tys za auto ,żaden by nie ryzykował.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.