|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Nieoceniona pomoc policjanta przy wymianie koła

źródło: KPP Gniezno

Podczas jazdy na służbę, policjant z gnieźnieńskiej jednostki zauważył kobietę, potrzebującą pomocy przy wymianie koła kobietę.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek 3 czerwca, po godzinie 17. Jak informuje KPP Gniezno, sierż. Kamil Cyprysiak, jadąc na służbę, na jednej z ulic os. Konikowo zauważył kobietę wymieniającą koło w swoim samochodzie.

– Podjął szybką decyzję, że musi pomóc. Swoim postępowaniem pokazał, że zawsze można na nas liczyć. Taki drobny gest pokazuje, że naszym zadaniem oprócz ochrony jest pomoc w trudnych sytuacjach – informuje KPP Gniezno, które przyznaje, że dewizą Policji jest hasło „pomagamy i chronimy”.

– Przykładów takich działań w codziennej policyjnej służbie jest bardzo wiele, choć nie zawsze i nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak trudne i pełne poświęceń, ale jednocześnie satysfakcjonujące jest noszenie policyjnego munduru. Pamiętajmy, że policjanci pracują bez względu na pogodę czy przypadające święto, żeby mieszkańcy naszego miasta i powiatu, ale także osoby nas odwiedzające mogły bezpiecznie podróżować i spokojnie spać – informuje komenda. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuntakinte
Kuntakinte
04/06/2024 22:56

Jak sprawnie zmienić koło uczą podczas kursu nauki jazdy.

Maciek
Maciek
04/06/2024 17:41

Żenada jak ta kobieta zdała prawko że nie potrafi koła zmienić

Nice
Nice
04/06/2024 10:27

Aż nie wiem co mam zrobić z tą wiedzą. Chyba zatrudnię fotografa aby ze mną jeździł…
Szkoda, że innych rzeczy nie widzą.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.