|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Auto po kolizji. Pijany za kierownicą twierdził, że to nie on prowadził

W minioną niedzielę wcześnie rano policjanci zostali powiadomieni o kolizji, do jakiej doszło na szosie z Trzemeszna do Witkowa.

Sytuacja miała miejsce 9 czerwca, po godzinie 4 rano. Jak informuje trzemeszno24.info, funkcjonariusze policji zostali skierowano do wsi Miaty, gdzie samochód osobowy marki Audi, jadący z Trzemeszna w kierunku Witkowa, zjechał na lewy pas jezdni po czym uderzył w znak stojący na poboczu.

Po dojeździe policjanci zastali 37-letniego trzemesznianina, który siedział za kierownicą auta. Mężczyzna twierdził, że autem kierował ktoś inny, kogo nazwiska nie pamiętał, a on sam czeka tylko na lawetę.

Funkcjonariusze mimo to przeprowadzili badanie alkomatem – wykazał 1,7 promila. Sprowadzono nawet psa policyjnego, który jednak nie podjął tropu. Dokonano także oględzin miejsca zdarzenia i prowadzone jest postępowanie zmierzające do ustalenia sprawcy kolizji.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.