|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Wypadek na budowie. Ściana przewróciła się na pracownika

źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o wypadku, do jakiego doszło na budowie obiektu handlowego w Czerniejewie.

Do zdarzenia doszło 11 czerwca, około godziny 11:30. Służby zostały powiadomione, że przy ul. Poznańskiej w Czerniejewie miało dojść do przewrócenia ściany na jednego z pracowników budowy.

Na miejsce zadysponowano OSP Czerniejewo i JRG Gniezno. Po dotarciu strażaków zastano poszkodowanego, który był już opatrywany w karetce zespołu ratownictwa medycznego – został przewieziony do szpitala.

Według ustaleń, powodem przewrócenia się ściany miał być silniejszy podmuch wiatru. Poszkodowany został przez nią uderzony tylko częściowo – był przytomny w momencie przybycia służb. Na miejscu obecna była także policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BujdaszPatrol
BujdaszPatrol
11/06/2024 20:02

Tak to jest, kiedy zatrudnia się kierownika budowy z pieczątką, a który nie może być na budowie, bo Inwestor za cały nadzór trwający 12 miesięcy, zapłaci kierownikowi 1500 zł. Kogo wina? Systemu przede wszystkim. Całe szczęście, że człowiek przeżył.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.