|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Pijany staranował autem barierki na chodniku

Kompletnie pijanym okazał się być kierujący samochodem marki KIA, który na prostym odcinku drogi spowodował zdarzenie drogowe.

Sytuacja miała miejsce 23 czerwca, około godziny 22. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze z Działynia w kierunku Dębnicy (gmina Kłecko), w wyniku którego miała być poszkodowana jedna osoba.

Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej. Po dotarciu pierwszego zastano rozbite auto oraz podróżującego nim mężczyznę.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący pojazdem marki KIA, na prostym odcinku drogi utracił panowanie nad autem i wjechał na chodnik, rozbijając barierki, po czym zatrzymując się po drugiej stronie szosy. Funkcjonariusze stwierdzili u niego 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna nie odniósł obrażeń, ale teraz za swoje postępowanie będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.