|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Rozbój w centrum miasta. 30-latek pobił i okradł innego mężczyznę

Informacja od świadka zdarzenia pozwoliła na szybkie ujęcie sprawcy napadu, do jakiego doszło w minioną sobotę w centrum miasta.

Sytuacja miała miejsce 22 czerwca, tuż po północy. Policjanci patrolujący ulicę zauważyli młodą kobietę, która zbliżała się do radiowozu. Poinformowała ona funkcjonariuszy, że na ul. 3 Maja jakiś mężczyzna bije innego. Policjanci udawszy się na miejsce, zastali zarówno napastnika, jak i poszkodowanego.

– Jak ustalili funkcjonariusze 30-latek pobił i okradł 44-latka. Sprawca po tym, jak dobiegł do pokrzywdzonego uderzał go i kopał po całym ciele, a następnie zabrał mu telefon komórkowy. Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali agresora i odzyskali zrabowany przez niego telefon komórkowy – informuje KPP Gniezno.

30-latek trafił na komendę, a następnie przedstawiono mu zarzut rozboju. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Za rozbój grozi do 15 lat więzienia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
25/06/2024 17:15

Ludziska z deficytem umysłowym wybrali nam koalicje antypolską 13 grudnia,do rządzenia w Polsce i także naszym mieście to takich przypadków będzie coraz więcej,a jeśli ten nierząd szwabskiego kamerdynera nasprowadza tutaj śniadych lekarzy,inżynierów i magistrów to policja będzie miała pełne ręce roboty nie tylko w Gnieźnie !! PYTANIE nasuwa się także takie;CZY będzie mogła interweniować????CZY sami nie będą zakuwani w kajdanki,na polecenie tego antypolskiego ministra potomka banderowca???

Jarek
Jarek
02/07/2024 20:38
Odpowiedź  wilk

Co ty masz we łbie, prymitywie? Mózgu już dawno nie, więc co???© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.