|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Incydent na przystanku. Mężczyzna trafił do szpitala

W środowy wieczór na os. Tysiąclecia doszło do zdarzenia z udziałem autobusu oraz pieszego, który w stanie nietrzeźwym usiłował wejść do zamkniętego pojazdu.

Sytuacja miała miejsce 26 czerwca, o godzinie 19 przy ul. Roosevelta. Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna przebywający na przystanku autobusowym podjął próbę wejścia do autobusu MPK Gniezno pomimo, że drzwi były już zamknięte, a pojazd rozpoczął manewr ruszania.

Na skutek tego 55-letni mężczyzna upadł na jezdnię i odniósł obrażenia. Po opatrzeniu na miejscu, został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Policjanci ustalili jednak, że poszkodowany był nietrzeźwy – miał on 3 promile alkoholu w organizmie. Sprawę prowadzi KPP Gniezno.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.