|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

„Trzeźwy poranek” w gminie Witkowo

źródło: KPP Gniezno

W miniony piątek policjanci drogówki z Gniezna ponownie prowadzili działania pod hasłem „Trzeźwy poranek” na terenie gminy Witkowo.

Tym razem, jak i na początku czerwca, kiedy ostatnio była ta akcja prowadzona, celem działań było wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących.

– Spożywany alkohol ma ogromny wpływ na ludzką świadomość i spostrzegawczość. Przez to kierowcy w stanie po użyciu alkoholu i stanie nietrzeźwości stanowią jedno z zagrożeń bezpieczeństwa na drogach – przypominają policjanci.

W trakcie akcji funkcjonariusze drogówki sprawdzili stan trzeźwości ponad 600 kierujących. Okazało się, że spośród tej całej grupy 1 kierujący wsiadł za kierownicę w stanie po użyciu alkoholu. I ten właśnie poniesie konsekwencje swojego czynu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.