|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

„Trzeźwy poranek” w gminie Czerniejewo

źródło: KPP Gniezno

Przez dwa dni policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie prowadzili działania na drogach pn. „Trzeźwy poranek”.

Akcja prowadzona była w dniach 3-4 lipca i polegała na badaniach profilaktyczno-kontrolnych oraz sprawdzeniu, czy kierowcy jeżdżą zgodnie z przepisami i nie wsiadają za kierownicę po alkoholu.

Jak informuje obecnie Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie: – 3 lipca na terenie Żydowa funkcjonariusze poddali badaniu 160 kierowców – wszyscy byli trzeźwi. 4 lipca na terenie Czerniejewa wykonali 120 sprawdzeń. Wynik to ujawnionych 3 nietrzeźwych kierowców. – przekazano.

Była to już kolejna tego typu akcja na terenie gminy Czerniejewo w tym roku. Kolejnych można się spodziewać w przyszłości – zarówno w tej, jak i na terenie innych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
04/07/2024 12:51

ino łapać jeździ tu masa na gminie Czerniejewo na podwójnym gazie tu zawsze co dnia.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.