|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Za szybko o 63 km/h. „Prawko” odzyska jesienią

Źródło: KPP Gniezno

Brawura i lekceważenie przepisów – tak gnieźnieńscy policjanci określają podejście kierowców, którzy poruszają się z nadmierną prędkością. Informują o kolejnym przypadku utraty prawa jazdy na trzy miesiące.

Tym razem policjanci przerwali jazdę kierującego citroenem 3 lipca br. w godzinach przedpołudniowych. Sytuacja miała miejsce w terenie zabudowanym w Szczytnikach Czerniejewskich, a prowadzący pojazd miał na liczniku 113 km/h.

– Za przekroczenie prędkości aż o 63 km/h w terenie zabudowanym 35- letni kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł, otrzymał też punkty karne. Mężczyzna został na 3 miesiące pozbawiony także prawa jazdy – informują, co oznacza iż zatrzymane „prawko” odzyska na początku października.

Policjanci apelują: – Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.