|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

„Trzeźwy poranek” w gminie Łubowo. 26-latek odpowie przed sądem

źródło: KPP Gniezno

W miniony poniedziałek policjanci prowadzili działania, mające na celu wykrycie kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Czerniejewa i Posterunku Policji w Fałkowie na terenie Fałkowa i Wierzyc 9 lipca od wczesnych godzin rannych prowadzili działania ”Trzeźwy poranek”. Jak w poprzednich przypadkach, tak i tym razem celem działań było wyeliminowanie z ruchu kierowców, którzy prowadzą pojazd po wcześniejszym wypiciu alkoholu.

– Mundurowi przebadali ponad 260 kierujących pojazdami, wśród których jeden, 26-letni mieszkaniec Kostrzyna, kierujący fiatem znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – poinformowali policjanci. To kolejne tego typu działania policjantów, prowadzone w ostatnim czasie na terenie powiatu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.