|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zanim spowodował wypadek, odpiął pasy pasażerce

Wracamy jeszcze do sprawy zdarzenia drogowego, które miało miejsce dwa tygodnie temu na ul. Powstańców Wielkopolskich. Prokuratura poinformowała o wcześniej nieznanych ustaleniach.

Całe zdarzenie miało miejsce 27 czerwca br., niedaleko przejazdu kolejowego. Samochód osobowy jadący w kierunku miasta zjechał na lewe pobocze do rowu, gdzie doszło do rozbicia pojazdu. O sprawie informowaliśmy, że zatrzymany został 27-letni mężczyzna. Ustalono, że miał umyślnie doprowadzić do zdarzenia, chcąc zabić swoją partnerkę jadącą na miejscu dla pasażera. 

Obecnie sprawę jeszcze opisuje stacja WTK, która w tej sprawie rozmawiała z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu: – Bez powodu, nagle, podczas jazdy skręcił w lewą stronę, doprowadził do tego, że samochód przekoziołkował, znalazł się na drugim poboczu. Wcześniej kobiecie odpiął podczas jazdy pasy – powiedział prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Jak dalej dodał: – Twierdzi, że jakieś niespodziewane warunki drogowe spowodowały, że wpadł w poślizg, że prawdopodobnie pękła mu opona. Oczywiście te okoliczności już wstępnie zweryfikowano negatywnie.

Dodajmy, że w dniu zdarzenia panowała słoneczna aura i niebo było rozpogodzone, a samo zdarzenie miało miejsce wczesnym popołudniem. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa – przebywa w areszcie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.