|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Uderzył w zaparkowane auto i uciekł. Kto rozpoznaje auto sprawcy?

kolizja monitoring
Źródło: KPP Gniezno

Policjanci z gnieźnieńskiej komendy poszukują sprawcy kolizji, do której doszło przed miesiącem na parkingu jednego z centrów handlowych na terenie miasta.

Ogniwo do spraw Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie szuka sprawcy zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek, 20 października 2022 roku w godzinach popołudniowych na terenie parkingu przy Galerii Gniezno.

Jak poinformowała KPP Gniezno 30 listopada, sprawca zdarzenia został już ustalony. 

– Kierujący samochodem terenowym podczas cofania uderzył w zaparkowany pojazd uszkadzając go, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia – informują policjanci.

Funkcjonariusze proszą o kontakt świadków zdarzenia lub osoby rozpoznające auto sprawcy o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 77 21 235 lub mailowo:  dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl powołując się na numer sprawy 1609/22.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kumoter
kumoter
29/11/2022 17:45

Ciekawe, że tutaj policja jakoś apeluje, komunikuje, a w mojej sprawie po miesiącu było umorzenie. Równi i równiejsi?

kawasaki
kawasaki
29/11/2022 17:22

nawet nie musiał być z naszego powiatu

ikfdds
ikfdds
29/11/2022 16:41

Ale to już trzeba być f…em, żeby tak bezczelnie po tym pojechać. Inna sprawa, że taka osoba z automatu powinna zostać skierowana na badania sprawności do prowadzenia auta.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.