Przejdź do treści głównej
Sesja rady gminy gniezno
21 gru, 2022
Wszyscy radni obecni na środowym posiedzeniu Rady Gminy Gniezno jednogłośnie zaakceptowali projekt uchwały budżetowej na 2023 rok.

21 gru, 2022
W środowe południe odbyło się posiedzenie radnych powiatowych, podczas którego przyjęto budżet na 2023 rok. Wynik głosowania odzwierciedlał stan z poprzednich lat.

Dachowanie auta
21 gru, 2022
W środowy, wczesny ranek gnieźnieńscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na szosie witkowskiej, w rejonie powstającego ronda.

20 gru, 2022
Po niezbyt przyjemnej niespodziance, jaką w poniedziałek przygotowała aura pieszym mieszkańcom Gniezna i powiatu, do Szpitala zgłosiło się kilkadziesiąt osób z obrażeniami.

MPK Gniezno
20 gru, 2022
Spore gnieźnian miało problemy z korzystaniem z wieczornych kursów MPK Gniezno oraz informowaniem pasażerów. W sprawie poznaliśmy stanowisko przewoźnika.

20 gru, 2022
Tylko w ostatnich dniach w rejonie kilku miejscowości w gminie Kiszkowo miały miejsce próby włamań do domów. Miejscowy urząd uczula mieszkańców na te sytuacje.

20 gru, 2022
Od wtorkowego rana sytuacja na drogach normuje się, ale wciąż występują miejsca, gdzie jezdnia i chodniki są oblodzone.

19 gru, 2022
Spore kłopoty napotykają podróżujący pociągami, podążającymi przez Gniezno. Niektóre z nich utknęły na trasie lub notują spore opóźnienia.

Oblodzona nawierzchnia kolizja
19 gru, 2022
Od wczesnych godzin wieczornych w poniedziałek 19 grudnia nad regionem przechodzą opady deszczu, które zamarzają na każdej nawierzchni. W efekcie na drogach i chodnikach zrobiło się lodowisko.

19 gru, 2022
Od poniedziałkowego rana, na odcinku ul. Roosevelta, który kilka dni temu był tematem poprzednich „Migawek”, trwają kolejne prace… poprawkowe.

19 gru, 2022
W budynku Starostwa odbył się finał tegorocznej edycji konkursu z zakresu wiedzy i bezpieczeństwa ruchu drogowego „Ruszaj z głową”. Jego uczestnicy musieli się wykazać znajomością przepisów, ale nie tylko.

19 gru, 2022
Na tę chwilę PKP PLK nie przewiduje przedłużenia otwarcia przejścia dla pieszych, które od dwóch lat funkcjonuje pomiędzy ul. Składową a peronem nr 3.