|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Próby włamań do domów. Gmina ostrzega mieszkańców

Tylko w ostatnich dniach w rejonie kilku miejscowości w gminie Kiszkowo miały miejsce próby włamań do domów. Miejscowy urząd uczula mieszkańców na te sytuacje.

Urząd Gminy Kiszkowo zwrócił się do mieszkańców z apelem o zachowanie czujności w związku z podejrzanymi zachowaniami, które mają miejsce w okolicy.

– W miniony weekend na terenie gminy Kiszkowo, dzięki czujności mieszkańców, udaremnionych zostało kilka prób włamań do domów. W związku z tym, że sprawcy nie zostali jeszcze uchwyceni, prosimy o zachowanie szczególnej czujności – informuje Gmina Kiszkowo.

Podobne sytuacje, nierzadko zakończone już skutecznymi włamaniami, odnotowane zostały na terenie sąsiednich gmin powiatu poznańskiego i wągrowieckiego. – Nie posiadamy oficjalnego info jakimi autami poruszają się złodzieje. Zwracajmy uwagę, co dzieje się u nas, u sąsiadów. Zachowajmy czujność – apeluje urząd.

Jak udało się nam dowiedzieć, KPP Gniezno obecnie prowadzi postępowania w podobnych sprawach, ale zgłoszonych już kilka tygodni temu. Do włamań miało dojść właśnie na terenie gminy Kiszkowo.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.