W przestrzeni miejskiej zagościła ponownie plenerowa wystawa, przygotowana przez Muzeum Początków Państwa Polskiego.
W piątek 14 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kłecku, odbyło się otwarcie wystawy pt. "Dzieje Kłecka".
piątek, 14 maja 2021 11:11

Gra miejska podopiecznych SOSW nr 1

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gnieźnie mieszczący się przy ulicy Żwirki i Wigury 27 pod patronatem starosty gnieźnieńskiego zorganizował dzisiaj grę miejską pod tytułem "Gniezno? Historia co krok".
Ludzie, folklor, historia, współczesność, nawiązania literackie – te motywy znajdziemy na wystawie plenerowej „Przystanek: Targowisko” już od 15 maja br. na Targowisku przy ul. Warszawskiej w Gnieźnie. Wystawa przygotowana została przez pracowników Muzeum Początków Państwa Polskiego we współpracy z członkami grupy społecznościowej Interaktywne Muzeum Gniezna. Współorganizatorem wystawy jest Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.
Pierwsze zajęcia dla gości, którzy po długiej przerwie ponownie zagoszczą w siedzibach Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędą się już w tę sobotę.
środa, 12 maja 2021 10:04

Ruszają 2. Impresje Teatralne Smyka

Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne Promyk Gniezno wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie edukacyjnym II Impresje Teatralne Smyka. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.
Z powodów wiadomych i oczywistych, w tym roku tradycyjny, kochany przez wielu młodych gnieźnian Konwent Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie nie mógł się odbyć. Klub Fantastyki Fantasmagoria pełen chęci i energii do pracy zdecydował się zamiast tego zaproponować swoim sympatykom cykl działań online, który pozwolił im nie tylko spędzić czas w kreatywny i ciekawy sposób, ale także umożliwił spotkanie z innymi…
Gnieźnieńska filia Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu, mieszcząca się w internacie WSCKZiU przy ul. Mieszka I, ogłasza abolicję w tym tygodniu.
Strona 1 z 165

Ostatnio dodane