Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski" zaprezentowała dziś trzy nowe, autorskie trasy piesze z cyklu "Spacerem po Gnieźnie", nad którymi trwały prace w ostatnich miesiącach.
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
Zapraszamy już w najbliższy wtorek 27 lipca na podwórko kamienicy przy ul. Farnej 1, gdzie odbędzie się spotkanie w ramach cyklu "Tożsamość fyrtli".
W najbliższy piątek zapraszamy na spotkanie z Bartłomiejem Jureckim, fotografem prasowym „Tygodnika Podhalańskiego”, laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych, który przyjedzie do Gniezna z południa Polski.
Latarnia na Wenei zaprasza na spotkanie o nietypowych zwierzętach, które znajdują się w niejednym domu.
środa, 21 lipca 2021 07:46

Gwarowy weekend w Gnieźnie

Zapraszamy na spotkanie z Juliuszem Kublem oraz Panem Walizką na fyrtlu i gastro-spacer po dawnym Gnieźnie. Wiara! Rychtujta się na spotkanie z gwarą – wew czwartek i sobotę!
Tradycyjnie ostatni weekend lipca upływał w Gnieźnie pod hasłem Koronacji Królewskiej. Ze względu na zmieniające się obostrzenia nie odbyła się ona w roku ubiegłym, a w tym postanowiono uraczyć mieszkańców i turystów chociaż jej namiastką. 24 i 25 lipca w Pierwszej Stolicy odbędzie się Jarmark Średniowieczny.
To był istny kosmos. Tak w zasadzie jednym zdaniem można podsumować kolejną już edycję Spotkań Teatralnych „Bez kurtyny”, które wypełniły kalendarz gnieźnieńskich imprez kulturalnych od czwartku do soboty włącznie.
Strona 1 z 173

Ostatnio dodane