|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zimowe Jelonki rockowo i charytatywnie dla Maków

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które powraca po dwóch latach przerwy – już w najbliższy piątek 6 stycznia w Restauracji Europejska odbędzie się charytatywna impreza Zimowe Jelonki.

To wydarzenie przez lata gościło w „Młynie”, przyciągając gnieźnian chcących wesprzeć potrzebujące dzieci. Przez ostatnie dwa lata zmieniło się jednak sporo, dlatego teraz organizatorzy zapraszają do nowego miejsca, ale z zachowaniem starej formuły – dobrej muzyki, otwartych serc i wspólnej zabawy. Wszystko na rzecz gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Maki, opiekującego się osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz autyzmem.

Już w piątek 6 stycznia w Restauracji Europejska od godziny 19 na scenie pojawią się zespoły grające na rzecz Maków – Julia&Sweet Piano Jazz, Mental Cat – Maanam Akustycznie oraz Man’yhand.

Uwaga – wstęp na wydarzenie jest wolny, ale w trakcie imprezy będzie można kupić najróżniejsze fanty, podarowane przez firmy, instytucje lub osoby wspierające tę inicjatywę. Zachęcamy do udziału – listę można śledzić na stronie wydarzenia.

Organizatorami Zimowych Jelonków jest Towarzystwo Miłośników Jelonka Rogacza oraz Stowarzyszenie Maki.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.