|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Napisali listy i dostali prezenty od św. Mikołaja

Spotkanie ze św. Mikołajem

Krótko przed spotkaniem z gnieźnianami, św. Mikołaj miał okazję do wręczenia prezentów tym dzieciom, które napisały do niego list i wrzuciły go do skrzynki na Rynku.

Przez kilka dni Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbywał się na początku grudnia, na gnieźnieńskim Rynku znajdowała się skrzynka, do której można było wrzucać listy z życzeniami. Na część z nich odpowiedział dzisiaj św. Mikołaj, który tuż przed tym, jak wyszedł do gnieźnian zgromadzonych przed Starym Ratuszem, spotkał się jeszcze z dziećmi w budynku dawnego Magistratu.

Na spotkaniu tym, stanowiącym swoistą prywatną audiencję, św. Mikołaj odpowiadał na pytania dzieci, których ciągle nie brakowało. Po wszystkim otrzymały one prezenty i miały okazję do zrobienia sobie z nim wspólnego zdjęcia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.