|  MN  |  Zostaw komentarz

Koncert kolędowy zespołów MOK

Zespoły i chóry Miejskiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają na koncert kolęd, który odbędzie się w drugą niedzielę stycznia w kościele pw. św. Trójcy.

Początek roku to w naszym kraju przedłużenie okresu świątecznego. Zgodnie z polskimi tradycjami, w naszych domach, ale nie tylko królują kolędy i pastorałki. W związku z tym, już 8 stycznia, o g. 16.00, MOK zaprasza na koncert kolęd w gnieźnieńskiej Farze.

Dla zgromadzonej publiczności wystąpią zespoły na co dzień związane z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie a więc Retro, Dzwon, Radość, Fancy Violins i Happy. W repertuarze znajdą się najbardziej tradycyjne i popularne kolędy i pastorałki takie jak “Gdy się Chrystus Rodzi”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Narodzony”, “Mizerna cicha”, “Cichą noc”, “Lulajże Jezuniu”, “Pastorałka od serca do ucha”, “Jest taki dzień”, “Gore gwiazda”, czy “Skrzypi wóz”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.