|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

„Weekend seniora z kulturą” – Muzeum zaprasza

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie po raz kolejny włącza się w ogólnopolską akcję „Weekend seniora z kulturą” organizowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem akcji jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w kulturze, odkrywania historii i spędzania czasu w przestrzeni muzeum, które staje się miejscem spotkań, refleksji i wymiany doświadczeń międzypokoleniowych.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 4 (w godzinach 11:00 – 12:30) i niedzielę 5 października (w godzinach 14:00 – 15:30) w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, ul. Kostrzewskiego 1.

– W tych dniach osoby powyżej 60. roku życia będą mogły bezpłatnie zwiedzić wszystkie wystawy stałe i czasowe muzeum. To doskonała okazja, aby w spokojnej atmosferze poznać początki państwa polskiego, obejrzeć cenne zabytki oraz zobaczyć aktualne wystawy czasowe – informują muzealnicy, dodając: – Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wspólnego świętowania i odkrywania historii w wyjątkowej atmosferze!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.