|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej wystąpiła w kościele garnizonowym

W piątkowy wieczór, wpisując się w jeszcze trwający świąteczny klimat minionego czasu, odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.

Na to wydarzenie nie trzeba było specjalnie zapraszać gnieźnian, którzy licznie zgromadzili się w kościele garnizonowym w późne, piątkowe popołudnie. Przed obecnymi w świątyni zaprezentowała się orkiestra z Nowego Sącza, której mundury można było oglądać przed rokiem podczas ich pierwszego występu w Pierwszej Stolicy.

Muzycy i soliści z Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, pod batutą ppłk Leszka Mieczkowskiego, wystąpili z bogatym repertuarem świątecznych kolęd i pastorałek, dopełniając tym samym trwający jeszcze świąteczno-noworoczny czas i na chwilę zatrzymując wszystkich w tym klimacie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miras
Miras
14/01/2023 11:56

To był wspaniały koncert dzięki temu, że państwo polskie utrzymuje w wojsku orkiestry wojskowe mające w naszym kraju długoletnią tradycję.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.