|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

CK eSTeDe ma zmienić dyrektora

W najbliższym czasie zmieni się osoba, która pokieruje powiatową placówką kulturalną – Centrum Kultury „Scena to dziwna”.

Nieoficjalne informacje krążyły w środowisku kulturalnym Gniezna już od jakiegoś czasu. Według naszych informacji, Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego miał już zostać poinformowany o planowanym odejściu obecnie pełniącej tę funkcję Ewy Przybylskiej.

Stanowisko dyrektora pełniła od stycznia 2020 roku, przejmując CK eSTeDe w wyjątkowo trudnym czasie – przerwanej przebudowy, kiedy instytucja była rozproszona, a także wymagała stworzenia programu kulturalnego po ukończeniu prac. Te udało się ostatecznie doprowadzić w ciągu roku do finału i otworzyć odnowiony budynek w styczniu 2021 roku.

W najbliższym czasie mają zapaść decyzje w sprawie powołania nowego dyrektora dla CK eSTeDe. Na liście nazwisk pojawiło się kilka osób, które są nieoficjalnie wymieniane jako potencjalni następcy – wśród nich nie ma wcześniej związanych z dawnym kierownictwem tej placówki.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.