|  MN  |  Zostaw komentarz

Kino w Starym Ratuszu – darmowe pokazy filmowe

xr:d:DAFY27RvNq4:3,j:45936075548,t:23012711

Ferie to czas, kiedy dzieciaki mają więcej czasu na przyjemności… a kto z nas nie lubi czasem zanurzyć w pięknej filmowej historii? Zdaje się, że każdy, dlatego Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich – i mniejszych i większych na pokazy filmowe w Starym Ratuszu!

Pokazy odbędą się już w najbliższy weekend. W piątkowe popołudnie 3 lutego, o g.17.00, czeka film „Czwórka dzieci i coś”. Co to za historia? Grupa dzieci na wakacjach w Kornwalii spotyka na plaży magiczne stworzenie, które posiada niezwykłą moc spełniania życzeń.

W niedzielę natomiast, 5 lutego w samo południe będzie można obejrzeć animację „Turu. W pogoni za sławą”. Roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady. Sympatyczna „Turu” to ekranizacja jednej z najulubieńszych książek dziecięcych Ameryki Południowej, którą na kinowe ekrany przenieśli producenci niezapomnianej i nagrodzonej Oscarem „Evity”. Być może nie znosi ona jajek – ale uwierzcie – ta koko jest naprawdę spoko i będziecie jej z dzióbka spijać!

Żeby przyjść nie potrzeba zaproszeń ani wejściówek.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.