|  MN  |  1 komentarz

Piątek w Starym Ratuszu w stylu slow

xr:d:DAFZOyL62ZA:4,j:46147763326,t:23013111

W zabieganym świecie warto znaleźć chwilę dla siebie, dlatego też coraz większą popularność zyskują metody i techniki relaksacyjne oraz te związane z samoświadomością. Wszystkich zainteresowanych takimi zajęciami MOK zaprasza na “Piątek w stylu slow – joga i medytacja dla każdego”- spotkanie z Ewą Woźniak, które odbędzie się 17 lutego, o g. 18.00 w Starym Ratuszu.

Spotkanie odbywa się w ramach świętowania “Światowy Dnia Ducha Ludzkiego” i  ma skłonić nas do refleksji nad stanem naszej duchowości. Warto dać sobie w tym dniu kilka minut na medytację i spróbować kontynuować ten nawyk codziennie, aby zadbać nie tylko o ciało, ale też psychikę
Celem praktyki jest przezwyciężenie ograniczeń ciała. Joga uczy nas, że celem każdego życia jest podjęcie wewnętrznej podróży do duszy.

Wstęp na spotkanie jest wolny, uczestnicy proszeni są o zabranie swoich karimat. Z Ewą Woźniak można skontaktować się także mailowo – yogagniezno@gmail.com.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Malesz
Malesz
06/02/2023 21:45

Od jogi lepsza jest medytacja ignacjańska.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.