|  MN  |  Zostaw komentarz

Wystawa prac gnieźnieńskich artystek

zdjęcie nadesłane

W ramach cyklu, „Opowieści zapisane w obrazach…” Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza na wystawę prac gnieźnieńskich artystek, studentek Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, Matyldy Jacuńskiej i Julii Ciechanowskiej. Bezpośrednio po wernisażu odbędą się warsztaty rysunku. Zapraszamy.

Na wystawie będzie można zobaczyć dzieła tworzone różnymi technikami, przy użyciu zarówno farb, węgla, tuszu czy pasteli. Będą to zarówno kopie znanych już nam dzieł jak i kompozycje własne artystek.

Wernisaż odbędzie się 18 lutego 2023 roku, w sobotę, o godz. 13:30 w Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Bezpośrednio po otwarciu wystawy zapraszamy na warsztaty, które poprowadzą autorki wystawianych prac. Uczestnicy warsztatów, pod uważnym okiem studentek z Wydziału Sztuk Pięknych, zgłębią tajniki różnych technik rysunku i posługując się węglem i kredkami, stworzą swoje własne dzieła przedstawiające martwą naturę.

Wstęp na wystawę oraz warsztaty jest bezpłatny. Udział w warsztatach po uprzednim zgłoszeniu pod numerem 602 708 231.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.