|  MN  |  Zostaw komentarz

Rozczytana Koalicja: Popisz się!

Lubicie pisać? Marzycie o karierze wybitnego copywritera w międzynarodowej korporacji? Albo chociaż laureata nagrody Bookera?

Już niedługo pierwsze warsztaty realizowane w ramach projektu inicjatyw oddolnych! Członkowie Gnieźnieńskiej Organizacji Poetycko-Ortograficznej pragną zaprosić na warsztaty kreatywnego pisania „POPISZ SIĘ!” już w najbliższy wtorek, 21.03.2023 o godzinie 10.00. Zostało jeszcze kilka miejsc, więc szybko się decydujcie! Zgłosić można się mailowo, śląc zgłoszenie na adres: mlodziez@biblioteka.gniezno.pl, telefonicznie, dzwoniąc do Biblioteki Głównej oraz osobiście, stawiając się tam. Decyduje kolejność zgłoszeń.

A dlaczego warto? Naszym gościem i prowadzącym będzie Maciej Głowacki (Głowacki Story Yelling), który opowie o tym jak przeszedł drogę od memiarza do autora wydawanego przez Empik. Wypełnimy sobie kilka godzin prelekcjami, rozmowami, poradami i ćwiczeniami. Wpadnijcie do nas się popisać!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

#Tagi

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.