|  MN  |  Zostaw komentarz

Świąteczny Targ Wiejski już w sobotę

W najbliższą sobotę 1 kwietnia przy CK eSTeDe zagoszczą ponownie stragany z różnymi lokalnymi produktami – z akcentem wielkanocnym.

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Rolnicza oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” zapraszają na wielkanocny Świąteczny Targ Wiejski, który już w sobotę 1 kwietnia odbędzie się na terenie eSTeDe przy ul. Roosevelta 42. Start punktualnie o godzinie 10.00.

Na wszystkich odwiedzających targ czekać będą między innymi: pochodzące od lokalnych wytwórców wyroby wędliniarskie, miody, sery, serniki, mazurki oraz tradycyjne wielkanocne baby. Nie zabraknie oczywiście świeżych warzyw i owoców z powiatowych gospodarstw ogrodniczych. Całość imprezy wzbogacą barwne stoiska rękodzielnicze, degustacje wyśmienitych przekąsek przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, a także znakomita oprawa muzyczna.

Zapraszamy w sobotę 1 kwietnia br. w godzinach 10.00–15.00 do Centrum Kultury „Scena to dziwna”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.