|  MN  |  5 komentarzy

Kolejny „Wieczór z genetyką”

Forum Gniezno dla Życia i Rodziny zaprasza na kolejny „Wieczór z genetyką”. Odbędzie się on w piątek 14 kwietnia 2023 r. o godz. 19:00 w sali multimedialnej w klasztorze ojców franciszkanów przy ulicy Franciszkańskiej 12 w Gnieźnie.

Prof. Andrzej Kochański poruszy temat Płeć człowieka – okiem genetyka. Prelegent doprecyzowuje co kryje się pod wspomnianą tematyką: „Na czym polega tajemnica determinacji genetycznej płci człowieka? Czy odpowiedzi należy szukać w genach? Kiedy płeć człowieka zostaje zdeterminowana? Na te i podobne pytania postaram się odpowiedzieć już w piątek 14 kwietnia b.r.”.

Andrzej Kochański – (ur. 1971 w Gnieźnie) to polski lekarz genetyk, prof. dr hab. nauk medycznych, specjalista genetyki klinicznej oraz laboratoryjnej, profesor zwyczajny w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Konsultant krajowy w dziedzinie genetyki klinicznej, członek Zespołu ds. Bioetycznych KEP.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
15/04/2023 14:31

Po raz kolejny w Gnieźnie są poruszane ważne kwestie. Temat płci powinien być dobrze znany każdemu człowiekowi. Dzięki Panu profesorowi co raz więcej ludzi uczy się treści od fachowca, a nie szuka informacji na własną rękę. Oby więcej takich spotkań!

Łukasz
Łukasz
12/04/2023 16:44

Super treści

Onufry Zagłoba
Onufry Zagłoba
12/04/2023 13:34

Warto przyjść na to spotkanie. Mam nadzieję, że będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy w kontekście np. zmian płci itp.

Oskar
Oskar
12/04/2023 10:28

Widzimy się w piątek na prelekcji 👍

Majk
Majk
11/04/2023 23:16

Coraz ważniejsze i aktualne tematy!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.