|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

„A tu Trzemeszno” – promocja albumu fotograficznego

Zapraszamy na promocję wyjątkowego w swojej formie albumu fotograficznego, prezentującego zdjęcia dawnego Trzemeszna, wykonane przed wielu laty przez jednego z jego mieszkańców – Stefana Majewskiego.

Burmistrz Trzemeszna Pan Krzysztof Dereziński oraz Fundacja Atut serdecznie zapraszają na promocję albumu fotografii Stefana Majewskiego pt. „A tu Trzemeszno”.

Album jest pochodną ogromnego zainteresowania mieszkańców Trzemeszna starymi fotografiami miejscowości publikowanymi na portalu Trzemeszno24.info oraz wystawą plenerową zdjęć Stefana Majewskiego, zorganizowaną w 2020 r. przez Dom Kultury w Trzemesznie.

Spotkanie promocyjne odbędzie się w sobotę 27 maja o godz. 17.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Stefana Majewskiego przygotowana przez Dom Kultury w Trzemesznie.

Wybór fotografii, projekt graficzny, łamanie i skład: Marceli Konieczny. Współpraca redakcyjna: Jolanta Sroczyńska-Pietz, Zygmunt Nowaczyk, Wiesław Majewski, Piotr Dzięcielak. Wydawca: Fundacja Atut.

Album ukazał się dzięki wsparciu finansowemu gminy Trzemeszno oraz rodziny Majewskich. Fotografie Stefana Majewskiego spadkobiercy udostępnili bezpłatnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.