|  MN  |  Zostaw komentarz

Książkowy Niekalendarz – półmetek

zdjęcia nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna bierze udział w wyzwaniu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 „Książkowy niekalendarz”, czyli kalendarz z wyzwaniem czytelniczym na każdy miesiąc. To inspiracje, aktywności z książką i najważniejsze literackie rocznice. Składa się z 12 kart, z zadaniami na każdy miesiąc, które zachęcą do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę.

Od stycznia każdy czytelnik mały i duży mógł odebrać z biblioteki szablon Niekalendarza, czytać codziennie przez co najmniej 7 minut, zaznaczać uśmiechem, gdy się uda i odebrać dyplom po wykonaniu czytelniczych zadań.

Zarówno czytelnicy indywidualni, jak i grupy przedszkolne i klasy szkolne skrupulatnie wypełniali zadania i otrzymali dyplomy.

Serdecznie gratulujemy. Jednocześnie zapraszamy do wypełniania lipcowych i sierpniowych wyzwań czytelniczych. Dobra zabawa gwarantowana! Wyzwanie jest dla każdego, kto lubi książki, niezależnie od wieku!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.