|  MN  |  Zostaw komentarz

Mała Książka Wielki Człowiek – zacznij przygodę z czytaniem w wakacje

Wakacje to idealny czas na czytanie, a książkę zawsze możemy zabrać ze sobą – bez względu na to, gdzie nasz wypoczynek zamierzamy spędzić.

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zachęca: Bądźmy wzorem dla naszych dzieci i czytajmy książki.  To przecież my jesteśmy dla naszych dzieci wzorem do naśladowania. Czytający rodzice = czytające dzieci. A  wspólne czytanie to doskonała recepta na umacnianie rodzinnych więzi. I jeśli książka do tej pory nie gościła w repertuarze sposobów na spędzanie wolnego czasu, to jest spora szansa, że wakacyjne
próby zakończą się wielkim sukcesem!  Wprowadźmy też nasze pociechy do świata biblioteki.

Na maluchy w wieku przedszkolnych czeka specjalny prezent w każdej  filii Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.  W ramach akcji Mała Książka Wielki Człowiek każde dziecko, podczas zapisu do biblioteki, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą  z fantastyczną książką Wojciecha Widłaka „Krasnal w Krzywej Czapce”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.