|  MN  |  Zostaw komentarz

Pierwsza zakładka dla każdego pierwszaka

xr:d:DAFpoFLCDiY:17,j:1280545817551141660,t:23072510

Niebawem rozpoczyna się szkoła. Początek roku szkolnego dla wielu uczniów i rodziców to duże przeżycie. Szczególnie, jeśli jest to pierwszy dzień szkoły w życiu dziecka.

Aby rozpoczęcie szkoły było dla dziecka pozytywnym doświadczeniem warto połączyć je z odwiedzinami w bibliotece. Na pierwszaków w Filii nr 2 „Pod Sówką „ Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, przy ul. Staszica 12a, 4 września od godz. 11.00 będzie czekała zakładka do książki i plan lekcji.

Biblioteka zachęca również do wypożyczania książek z działu „Pierwsze Czytanki”. Książeczki w tym dziale wspierają rozwój dziecka i poznawanie nowych słów w prosty i  przyjemny sposób. Dzięki tym pozycjom nauka czytania i zasad ortografii jest przyjemna i dostosowana do możliwości dziecka. Warto czytać dzieciom w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.