|  MN  |  Zostaw komentarz

II Fantastyczny Wielobój Drużynowy na początek sezonu klubowego Fantasmagorii

Created with GIMP

W sobotę 23 września Klub Fantastyki Fantasmagoria zaprasza wszystkich kochających fantastykę na rozpoczęcie kolejnego sezonu. Po wakacyjnej przerwie Klub wraca bowiem z zajęciami do Starego Ratusza! Taki początek wymaga jednak właściwej oprawy, dlatego jego członkowie przygotowali dla drugą edycję Fantastycznego Wieloboju Drużynowego.

Co to jest Fantastyczny Wielobój Drużynowy?

Pierwsza edycja Turnieju miała miejsce rok temu i od razu było wiadomo, że jest to początek pięknej tradycji. Zmagania drużyn, w których wygrać można fantastyczne nagrody są bowiem niezwykle emocjonujące. Rywalizując w kolejnych rundach, sprawdzających wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu fantastyki, zawodnicy zbierać będą punkty, a najlepsza drużyna zgarnie przechodnie trofeum i nagrody!

Ile osób liczy drużyna?

Drużyna liczy 3 osoby. Zgłosić można od razu drużynę (3 osoby), albo siebie jako indywidualnego zawodnika. Indywidualnych zawodników organizatorzy połączą w drużyny w drodze losowania tuż przed turniejem.

Jak można zgłosić swój udział?

Zgłosić się do turnieju można przez ten link: https://fantasmagoria.gniezno.pl/zajecia/ i najlepiej zrobić to jak najwcześniej. Organizatorzy przewidują bowiem udział maksymalnie 10 drużyn. Jeżeli liczba ta nie zostanie przekroczona, możliwe będzie zgłoszenie drużyny “na dziko” tuż przed turniejem.

Gdzie i kiedy odbędzie się turniej?

Sobota, 23 września, 11.00, Stary Ratusz w Gnieźnie.

Pytania? Pisz na:

FB/FantasmagoriaGniezno

– stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.