|  MN  |  Zostaw komentarz

Weź udział w konkursie wiedzy o statkach kosmicznych

Stowarzyszenie Fantasmagoria i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w konkursie wiedzy o statkach kosmicznych „Rajd przez galaktykę”!

Lubisz filmy i seriale science fiction? Nieobce są ci najważniejsze gry i książki w tym temacie? Otarłeś się o jedno czy dwa anime dziejące się w kosmosie? Jeżeli tak, to z pewnością masz szansę w tym konkursie! Będzie mnóstwo pytań o statki małe i duże, mniej i bardziej znane oraz o wszelkie pojazdy nie z tej Ziemi. Organizatorzy gwarantują zagadki, z którymi warto się zmierzyć oraz dobrą zabawę z fajnymi nagrodami rzeczowymi dla zwycięzców!

Początek konkursu już w sobotę, 16 grudnia o 11.00, w Starym Ratuszu w Gnieźnie (deptak). Na konkurs nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.