|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Miłość jak z powieści – biblioteczny konkurs

Pracownicy biblioteki jako uważni obserwatorzy bibliotecznego życia z rozczuleniem obserwują biblioteczne gołąbeczki. Małżeństwa z długim stażem, które razem odwiedzają Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna od lat, licealiści, którzy trzymając się za rękę przychodzą po „Kordiana” i tacy, którzy niedawno przychodzili we dwoje, a dziś już w trójkę.

Z pewnością niejeden buziak został między bibliotecznymi regałami skradziony. Bo czyż zaciszny kącik z poezją nie jest romantyczny? Niedługo Wasze święto, zakochani! Chcecie sprawić niespodziankę Waszej drugiej połówce? Biblioteka zaprasza do udziału w zabawie!

Napiszcie w komentarzu pod postem konkursowym (https://www.facebook.com/photo/?fbid=783929623770209&set=a.554102893419551) na FB Biblioteki lub wrzućcie do urny w Bibliotece Głównej przy ul. Mieszka I 16 odpowiedź na pytanie: Jaką postać literacką, i dlaczego, przypomina Wam Wasza druga połówka?

Zwycięska osoba będzie mogła zaprosić Ukochanego – lub Ukochaną – na romantyczną sesję zdjęciową, za tło dla której posłuży biblioteczny księgozbiór! Czyż nie brzmi ekscytująco?

Odpowiedzi należy udzielić do 04.02.2024, a zwycięzcę subiektywnie wybierze jury złożone z beznadziejnych romantyków – bibliotekarzy!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.