|  MN  |  Zostaw komentarz

Wiosenne Fanaberie po raz 16. – trwają zapisy

Największe, taneczne wydarzenie organizowane przez MOK po pandemicznej przerwie wróciło na swoje tory – i ponownie zaprasza solistów, grupy taneczne… oraz oczywiście publiczność do spędzenia czasu w Hali Widowiskowo-sportowej, już 9 marca.

„Nastolatek” zmienił nieco swoje oblicze – zniknęły pewne kategorie taneczne na rzecz kilku nowości, których nigdy wcześniej nie rozgrywanych.

Zmieniła się również data turnieju  – wydarzenie zostało przyspieszony o co najmniej o 2 tygodnie i Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już 9 marca w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie.

W kategoriach zgłoszeń znajduje się oczywiście HIP-HOP oraz inne formy taneczne, ale także Art. Dance (w którym znajdzie się jazz, modern jazz, taniec współczesny) oraz kategoria wyłącznie dla dorosłych – DanceShow.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca, wszelkich szczegółowych informacji udziela koordynatorka turnieju – Iwona Piechocka-Jóźwiak, tel. 61 426 46 35 lub 606 765 340, mail: fanaberie@mok.gniezno.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.