|  MN  |  1 komentarz

Charytatywny Niechanowski Retro Rajd

Zapraszamy na wydarzenie, które łączy pasję do klasycznych samochodów, motocykli, traktorów, rowerów z chęcią niesienia pomocy innym.Jest to rajd, który odbędzie się w Gminie Niechanowo, przyciągając zarówno lokalnych mieszkańców, jak i miłośników pojazdów retro z całej Polski. Główne atrakcje rajdu to przejazd zabytkowymi pojazdami, prezentacje samochodów motocykli, traktorów oraz rowerów które pamiętają czasy PRL-u oraz wcześniejsze dekady. W rajdzie mogą brać udział uczestnicy posiadający młodsze pojazdy, lecz nie mogą przystąpić do udziału w konkursie.

Nieodłącznym elementem wydarzenia jest aspekt charytatywny. Dzięki temu rajd nie tylko promuje motoryzacyjną kulturę retro, ale także realnie wpływa na poprawę życia wielu osób. I Charytatywny Niechanowski Retro Rajd to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze nostalgii i dobroczynności, gdzie pasja do motoryzacji łączy się z pomaganiem innym.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy udostępniony zostanie na stronie Urzędu Gminy Niechanowo oraz portalu społecznościowym.

Została również stworzona grupa związana ściśle z nadchodzącym wydarzeniem.

Link: https://www.facebook.com/groups/1618330512352518?locale=pl_PL

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław
Jarosław
01/06/2024 22:16

Jestem zainteresowany© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.