|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Popołudnie pełne rozrywki w CK eSTeDe

zdjęcia nadesłane

W sobotę odbył się kolejny dzień Festiwalu Wyobraźni, do udziału w którym zaproszono teraz najmłodszych – czekało na nich sporo atrakcji.

Festiwalowa sobota w Centrum Kultury „Scena to dziwna” upłynęła jako „Dzień Dziecka kulturą malowany”. W ogrodzie ośrodka zaplanowano liczne zabawy i gdzie zagościł także spektakl „Szewczyk Dratewka” przygotowanego przez aktorów z Teatru Herbi. Przy tej okazji odbywał się rodzinny piknik, podczas którego pojawiły się różne atrakcje: dmuchane zamki, fotobudka, tatuaże i malowanie twarzy. Nie zabrakło przestrzeni na różne inne warsztaty i atrakcje dla najmłodszych – zgodnie z tematyką festiwalu, pobudzające wyobraźnię.

Dla nieco starszych odbiorców zorganizowano w sali widowiskowej spektakl „Blubry na fyrtlu”. Sztukę wykonał działający w CK eSTeDe Teatr Michalinki, której kierownikiem artystycznym grupy jest aktor Michał Frydrych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.