|  MN (opr)  |  1 komentarz

Rodzinny festyn w „Piątce” już w piątek

Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnym „Rodzinnym Festynie na Piątkę”! Impreza organizowana jest z okazji Dnia Dziecka i odbędzie się 7 czerwca 2024 r. 

Organizatorzy zapraszają w piątek 7 czerwca 2024 r. w godzinach 15 – 18 na teren boiska Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Chrobrego.

Gwarantują dobrą zabawę i moc atrakcji m.in. pokazy iluzjonisty oraz kickboksingu; prezentacje zespołów tanecznych ze Studia Tańca i Ruchu „Euforia” i Młodzieżowego Ośrodka Kultury, możliwość zwiedzenia wozów Policji, Pogotowia oraz Straży Pożarnej.

Przewidziana jest także szeroka gama zabaw i zajęć plastycznych, kiermasz książek i zawody sportowe. Dostępna będzie także strefa gastronomiczna – kawiarenka z ciastami i watą cukrową, a także grochówka i smażone kiełbaski. Całkowity dochód z Festynu przeznaczony zostanie na zakup urządzeń multimedialnych do szkoły.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tradycjonalista
Tradycjonalista
06/06/2024 07:54

. | .

Ostatnio edytowane 7 dni temu przez Tradycjonalista© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.