|  MN  |  Zostaw komentarz

III Gnieźnieńskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków za nami

zdjęcia nadesłane

5 czerwca w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie odbyły się III Gnieźnieńskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków im. Marii Jamruszki-Grzeluszki.

Wydarzenie zostało zainaugurowane przez Rektora GSW Milenium, dr. Krzysztofa Gawreckiego oraz dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Bursztynowy Zamek” w Kaliszu, dr Katarzynę Miłek.

Na scenie zaprezentowano zwycięskie spektakle przedszkolaków z Gniezna, Wrześni oraz Wągrowca. Gościnnie wystąpiła również grupa baletowa „Baletka”. Uroczystość uświetnił występ wokalny Małgorzaty Biniek, a nagrodę specjalną dla przedszkola w Gnieźnie wręczył rektor GSW Milenium.

Laureaci konkursu:

  1. miejsce: Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka” z Wrześni za spektakl „Cztery żywioły”.
  2. miejsce: Przedszkole nr 12 Plastusiowo z Gniezna za spektakl „W Robaczkowie”.
  3. miejsce: Przedszkole Niepubliczne „Do Re Mi” z Wągrowca za spektakl „Tęczowa Rybka”.

Gnieźnieńskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków są jedną z najbardziej prestiżowych form działalności artystycznej małych dzieci w województwach wielkopolskim, dolnośląskim i łódzkim. Przedsięwzięcie odbywa się również w Głogowie oraz Kaliszu, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Organizatorami wydarzenia były Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oraz Przedszkole Niepubliczne „Bursztynowy Zamek” w Kaliszu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników oraz osób zaangażowanych w organizację tego wyjątkowego wydarzenia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.