|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Piknik „Rodzice Dzieciom” w Szczytnikach Duchownych

W minioną sobotę 8 czerwca w ramach Dnia Dziecka i Dnia Rodziny odbył się festyn rodzinny dla dzieci z przedszkola w Szczytnikach Duchownych.

W organizację festynu aktywnie włączyła się Rada Rodziców wraz z wychowawcami przedszkola, dzięki którym przygotowano wiele atrakcji dla dzieci. Tą najważniejszą był spektakl J. Tuwima „Rzepka”, odegrany przez dorosłych, którzy poprzebierali się za różne postacie, wzbudzając przy odgrywaniu swoich ról wiele śmiechu u najmłodszych.

W trakcie pikniku nie zabrakło różnych innych zabaw, które sprawiły, że ten dzień na pewno zapadł w pamięci dzieci. Oczywiście nie zabrakło również punktu gastronomicznego. Wszystko to sprawiło, że rodzinny festyn był wyjątkową okazją do wspólnej integracji całej społeczności oraz miłych rozmów.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.