|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Spotkali się z Andrzejem Sewerynem

fot. Mikołaj Szymkowiak

W miniony wtorkowy wieczór, w amfiteatrze Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbyło się spotkanie z aktorem i reżyserem teatralnym Andrzejem Sewerynem.

Spotkanie odbyło się we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Offeliada” oraz Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna. Postać, którą jest Andrzej Seweryn sprawiła, że na wydarzenie przybyło wielu mieszkańców (i nie tylko), którzy wypełnili widownię amfiteatru i przysłuchiwali się rozmowie prowadzonej przez Agnieszkę Nowakowską. 

W trakcie spotkania można było posłuchać różne historie z życia, w tym aktorskie wątki, także z produkcji filmowych, w których wystąpił. Tych na koncie jest mnóstwo – zarówno długometrażowych, jak i seriali. W trakcie rozmowy, nie tylko z prowadzącą, ale także publicznością, nie zabrakło także wypowiedzi w odniesieniu do współczesnych aspektów polskiej kinematografii. Był również czas na upamiętnienie zmarłego tego dnia Jerzego Stuhra, a na koniec – pokaz tegorocznego filmu dokumentalnego „Jestem postacią fikcyjną”, który ukazuje rok z życia artysty.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzisław
Zdzisław
15/07/2024 08:55

Coś pięknego! kolejny syn Mitteleuropy! Teraz szybko trzeba zaprosić młodego Shtura, żeby entuzjazm młodych, wykształconych, postępowych nie wygasł.

Irec
Irec
12/07/2024 13:34

W Gnieźnie jest też rondo im. Lecha Wałęsy, czyli TW Bolka, co oznacza, że POstkomuną mocno się tam trzyma! 😒 nie dziwi Nic, a zatem także to, że zapraszają tam ludzi z tego POstkomuszego establishmentu, którzy plują na Polskę i polskich patriotów! 🧐🥳😒

Roman Miroslaw
Roman Miroslaw
11/07/2024 15:52

I wszystkich razem na wysypisko

Janciovodnik
Janciovodnik
11/07/2024 13:56

Niesamowite spotkanie 🙂

czytelnik
15/07/2024 08:42
Odpowiedź  Janciovodnik

Wstyd uczestniczyć w spotkaniu z człowiekiem wulgarnie opluwajacym naszą Ojczyznę.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.